شنبه, ۱۱ آذر ۱۴۰۲

دعوت به عضویت در انجمن مهندسی سازه ایران

 

انجمن مهندسي سازه ايران از استادان، دانشجویان و علاقمندان به مهندسي سازه برای عضویت در انجمن دعوت به عمل می آورد. متقاضیان مي‌توانند برای عضويت پس از مطالعه شرايط زير و تكميل فرم عضویت آن را به نشانی رايانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمايند.


شرايط عضويت در انجمن

لازم به ذکر است پذیرش عضویت در گونه های زیر منوط به تصویب هیئت مدیره است.

 

1. عضويت پيوسته

اشخاصی كه حداقل داراي درجه كارشناسي ارشد در رشته مهندسي سازه و رشته‌هاي وابسته يا مرتبط باشند( مانند سازه هاي هيدروليكي ، سازه هاي دريايي و ... ). شرایط و رزومه افرادی که برای عضویت پیوسته اقدام می نمایند در هیئت مدیره مطرح و در صورت تائید بعنوان عضویت پیوسته پذیرفته می شوند، در غیر اینصورت پس از یکسال عضویت وابسته، عملکرد عضو بررسی و در صورت تایید هیئت مدیره در سال بعد بعنوان عضو پیوسته پذیرفته می شوند.

 

2. عضويت وابسته
اشخاصي كه داراي درجه كارشناسي هستند و حداقل به مدت 5سال در زمينه مهندسي سازه فعاليت داشته‌اند. و همچنین دارندگان مدرک کارشناسی ارشد در گرایش سازه، زلزله یا رشته های مرتبط با عمران بعنوان عضو وابسته پذیرفته می شوند.

 

3. عضويت دانشجوئي
كليه دانشجوياني كه درشته‌هاي مهندسي عمران و گرايشهاي مربوطه، مهندسي راه و ساختمان و يا مهندسي مكانيك به تحصيل اشتغال دارند.

 

4. عضويت حقوقي:
كليه سازمانهايي كه در زمينه هاي علمي و پژوهشي مربوط فعاليت دارند.


بديهي است عضويت كليه اعضاء منوط به پرداخت حق عضويت مي‌باشد كه متعاقباً توسط هيأت مديره انجمن تعيين خواهد گرديد.

 

تبصره 1

 

افرادی که دارای درجه کارشناسی در يکی از رشته های مذکور در بند 1 می باشند با تصويب هيئت مديره می توانند به عضويت پيوسته انجمن در آيند.


تبصره 2

 

هريک از اعضاء سالانه مبلغی را که ميزان آن توسط مجمع عمومی تعيين می گردد، به عنوان حق عضويت پرداخت خواهد کرد.


تبصره 3

 

پرداخت حق عضويت هيچ گونه حق و ادعايي برای عضو ايجاد نمی کند و اعضای افتخاری انجمن از پرداخت حق عضويت معاف هستند.


تبصره4

 

عضويت در يکی از موارد زير خاتمه می يابد:
- استعفای کتبی
- عدم پرداخت حق عضويت سالانه
افراد عضو انجمن که در همايش و کارگاههاي آموزشی انجمن شرکت کنند از تخفيف ثبت نام برخوردار می شوند.
از كليه اعضاي محترم انجمن كه قبلاً پيش ثبت نام نموده اند و همچنين ساير علاقمندان به عضويت در انجمن و شركتها و موسسات علاقمند به عضويت سازماني دعوت مي شود با مراجعه به سايت انجمن نسبت به تكيمل فرم درخواست عضويت و پرداخت حق عضويت سالانه خود اقدام نمايند.


مراحل عضويت

 

عضويت در انجمن مهندسي سازه ايران داراي سه گام به شرح زير مي‌باشد:
گام اول – دريافت و تكميل فرم ثبت نام از وبسايت انجمن و ارسال به نشانی رايانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

 


گام دوم – پس از دریافت ایمیل از طرف انجمن منوط بر نوع عضویت تعیین شده توسط هیئت مدیره؛ پرداخت حق عضويت به حساب جاري انجمن مهندسي سازه ايران به شماره 322627483 بانك تجارت شعبه زیربناهای حمل و نقل كد 1465 به نام انجمن مهندسي سازه ايران و یا شماره کارت 1135-0044-8370-5859 به نام انجمن مهندسی سازه ایران و يا به شماره شباي انجمن IR130180000000000322627483

 

گام سوم – ارسال مدارك مورد نياز به رايانامه انجمن مهندسي سازه ايران(این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ) جهت بررسي و صدور كارت عضويت.

مدارک لازم جهت عضویت اعضای حقیقی: يك قطعه عكس 3 در 4 – تصوير شناسنامه – تصويرآخرين مدرك تحصيلي و گواهي نامه هاي مرتبط – تصوير رزومة كاري- تصوير قبض پرداخت حق عضويت ساليانه (دانشجويي 500 هزار ریال، اعضاي وابسته 1 میلیون ریال و اعضاي پيوسته 1میلیون و 500 هزار ریال)

 مدارک لازم جهت عضویت اعضاي حقوقي: نامه درخواست عضويت در انجمن با امضاي بالاترين مقام سازمان- کپی اساسنامه- کپی آگهی ثبت شرکت و آخرین تغییرات آن- لوگوی شرکت- رزومه شرکت و رزومه مدیرعامل، قبض پرداخت حق عضویت سالیانه به مبلغ 5 میلیون ريال.

* لازم است اعضای حقوقی مدارک خود را (غیر از لوگو که باید به آدرس ایمیل انجمن فرستاده شود) بصورت پستی برای دفتر انجمن ارسال نمایند.