جمعه, ۳۰ مهر ۱۴۰۰

1.غرفه در سالن سرپوشیده و مجهز به تجهیزات پیش ساخته هر متر مربع 5/000/000 ریال
(تجهیزات شامل: غرفه با سازه ی اسپیس فریم، یک عدد پریز، روشنایی، یک عدد میز، دو عدد صندلی، کتیبه ی سر در غرفه)
2.مالیات بر ارزش افزوده به میزان 8% مبلغ کل به هزینه ی اجاره ی غرفه اضافه می شود.
3.حق انتخاب مکان غرفه براساس اولویت ثبت نام خواهد بود. لذا متقاضیانی که سریعتر نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه مشارکت خود اقدام نمایند، در خصوص انتخاب مکان غرفه بر سایرین تقدم خواهند داشت.
4.کل هزینه ی اجاره ی غرفه، باید پس از عقد قرارداد به حساب انجمن سازه ی ایران واریز شود.
5.چنانچه شرکت کنندگان تمایل داشته باشند که رأساً اقدام به غرفه سازی نمایند لازم است طرح ساخت غرفه را حداکثر تا تاریخ 15بهمن کتباً به ستاد برگزاری ارایه کنند.
6.در برپایی و تجهیز غرفه، شرکت کنندگان موظف به رعایت قوانین جاریه در مجموعه ی سالن دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستند. لذا نمایش کالاهای سنگین و حجیم و یا ماشین آلات و تجهیزات با ارتفاع زیاد، باید منطبق با آیین نامه های این مرکز انجام شود.
7.شرکت کنندگان می توانند از ساعت 13 روز چهارم اسفند ماه نسبت به غرفه آرایی اقدام کنند.
8.غرفه داران موظفند پس از پایان نمایشگاه در روز 6 اسفندماه تا ساعت 21 نسبت به جمع آوری غرفه اقدام کنند.
9.در صورت انصراف از حضور در نمایشگاه، تا یکماه قبل از برگزاری نمایشگاه، پس از اعلام کتبی شرکت کننده و تأیید برگزار کننده، 5% از وجه پرداختی کسر و مابقی آن به متقاضی مسترد خواهد شد. در صورت انصراف متقاضی کمتر از یکماه قبل از برگزاری نمایشگاه هیچ وجهی به شرکت کننده مسترد نمی شود.
10. دریافت وجه نقد از مشارکت کنندگان توسط برگزار کننده به هیچ وجه امکان پذیر نیست. لذا لازم است شرکت کنندگان محترم، کلیه ی هزینه های مربوط به نمایشگاه را به حساب انجمن مهندسی سازه ایران در قسمت فرم ثبت نام نمایشگاه واریز و مستندات آن را به ستاد اجرایی همایش تحویل نمایند.