یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

بسم الله الرحمن الرحیم
مدعوین، پژوهشگران، اساتید و دانشجویان عزیز و محترم
با سلام

همانگونه که مستحضرید یک روز قبل از برگزاری اوّلین همایش ملّی مهندسی سازه ایران، اخوی جوان اینجانب به طور ناگهانی و به علّت ایست قلبی از دنیا رفت و ما را در ماتم فرو برد. از آنجاییکه زمان زیادی به برگزاری همایش باقی نمانده بود و از طرفی هزینه های زیادی از جمله اجاره سالن برج میلاد و دهها هزینه دیگر صرف برگزاری شده بود و از طرفی اکثریت مدعوین عزیز برای شرکت در همایش برنامه ریزی کرده بودند، اینجانب به هیچ وجه راضی به لغو همایش نبودم و به همین دلیل از همکاران اجرایی خواستم به کارشان ادامه بدهند. لیکن با توجه به تماس های مکرر با دبیرخانه و از طرفی درخواست سخنرانان اصلی از جمله تعدادی از مقامات رسمی کشور که به احترام حقیر خواستار تعویق زمان همایش بودند، در نهایت در غیاب اینجانب و توسط کمیته اجرایی تصمیم به تعویق زمان برگزاری گرفته شد، که حقیر فردای همایش متوجه شدم و البته بسیار ناراحت شدم.اینجانب از همهءمحبت های عزیزانی که قصد شرکت در همایش را داشتند و در این بین متضرر شده اند و همهء کسانی که بنده را مورد لطف و محبت قرار داده و با ارسال پیام تسلیت باعث تسلی خاطر ما شدند، بی نهایت متشکر و سپاسگزارم و از همه عذرخواهی و پوزش می طلبم.
همچنین دبیرخانه علمی را موظف نموده ام تا در صورتی که در تاریخ جدید که روزهای یکشنبه و دوشنبه 21 و 22 دیماه سال جاری در محل هتل المپیک خواهد بود امکان حضور برای موءلفین مقالات نبود پس از تاریخ یاد شده به آدرسی که اعلام خواهند کرد گواهی پذیرش مقاله آنها را بوسیلهء پست ارسال نماید.
علاوه بر آن هرچند جبران ضرر و زیان مادی و معنوی افراد مدعو از توان ما خارج و تقاضای بخشش است، لیکن از کلیهء کسانی که در این مسیر متضرر شده اند تقاضا داریم با دبیرخانه اجرایی تماس حاصل نمایند تا دست کم بخشی از این ضرر وارده جبران شود.
بنابر این تاریخ جدید همایش در روزهای 21 و 22 دیماه خواهد بود و از همهء عزیزان تقاضا دارم تا در اوّلین همایش ملّی مهندسی سازه ایران با همان برنامه های قبلی و البته باشکوه تر شرکت نمایند.
غلامرضا هوائی
رئیس انجمن مهندسی سازه ایران