یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

به اطلاع نویسندگان محترم مقالات ارسالی به دومین همایش ملی مهندسی سازه ایران می رساند داوری مقالات به اتمام رسیده و جواب داوری مقالات در سایت قرار گرفته است و این عزیزان با استفاده از کد رهگیری مقاله خود می توانند از وضعیت مقاله خود اطلاع یابند.

ورود به صفحه پیگیری وضعیت مقاله

از آن دسته از نویسندگانی که مقاله شان نیاز به اصلاح داشته است تقاضا می شود تا روز شنبه 10 بهمن مقاله اصلاحی خود را به همراه کد رهگیری آن به آدرس ایمیل انجمن مهندسی سازه ایران به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند. خواهشمند است در روند اصلاح مقاله آن را از لحاظ دستوری و نگارشی نیز ویرایش نمایید.
ضمنا لازم است آن دسته از نویسندگانی که تاکنون فرم تعهد علمی مقاله خود را ارسال نکرده اند نسبت به ارسال آن اقدام نمایند.

لیست مقالات پذیرفته شده و نوع پذیرش آن ها متعاقبا (پس از دریافت مقالات اصلاح شده) اعلام می گردد.

لازم به ذکر است جهت چاپ مقاله در کتابچه و سی دی همایش لازم است واریز هزینه ی ثبت نام مقاله انجام شده باشد. لذا خواهشمند است تا تاریخ 12 بهمن نسبت به ثبت نام اقدام نمایید، در غیر اینصورت در قبال عدم چاپ مقاله مسئولیتی بر عهده دبیرخانه نخواهد بود.

شرایط و هزینه ثبت نام

فرم ثبت نام در همایش

در صورت نیاز می توانید با دبیرخانه همایش از طریق شماره تماس 81032212-021 و یا آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  در تماس باشید.